Rezervace salónku

Nabízíme rezervaci našeho salónku pro Vaše soukromé oslavy, promítání či jiné události a sešlosti. Objednat si ho můžete buď telefonicky nebo přes formulář, kde přímo vypíšete svá přání na výzdobu, požadavky na občerstvení, apod.

Kavárenský salónek

Hledáte místo pro soukromou oslavu, raut, dětskou akci, přednášku, prezentaci, obchodní schůzku nebo večírek? Pak jste u nás na správném místě. Náš kavárenský salónek je Vám k dispozici. Veškerý nábytek je na kolečkách či lehce přenositelný, takže v něm uspořádáme stoly a sezení dle Vašich potřeb. Je vybaven stylovým pohodlným nábytkem a velkou televizí s možností vlastního připojení prezentace, videa i hudby. Zaujal Vás náš salónek? Rezervujte si ho ještě dnes a pozvěte své blízké na nezapomenutelné setkání ;-)

Rezervační formulář

Obrázek editujete kliknutím

V rezervaci vyplňte všechny důležité informace, které jsou potřeba pro přípravu salónku, abychom Vám mohli co nejvíce vyhovět.
Abychom usnadnili vzájemnou komunikaci, jsou kontaktní políčka povinná. Pokud přeci jen máte na srdci něco, co zde neuvádíme, prosím, zavolejte.

Závazné kontakty na objednatele

Datum požadované rezervace a přibližná délka trvání soukromé akce

Podrobnosti soukromé akce

(Zaškrtnutím vyjadřujete souhlas se zpracováním uvedeného jména a kontaktů (telefon, email) pro účely rezervace salónku v kavárně Manetka. Tyto údaje slouží provozovatelům Manetky jako evidence a možný způsob komunikace za účelem této rezervace. Provozovatelé a personál údaje neposkytnou žádné třetí osobě, nevyužijí je pro žádný další účel a po proběhnutí akce je neprodleně vymažou z evidence.)

Vyčkejte, prosím, na potvrzení rezervace termínu kavárnou. Pokud se jedná o rozsáhlejší akci, bude termín závazně rezervován po uhrazení dohodnuté zálohy a podrobném odsouhlasení detailů celé soukromé akce. Děkujeme za pochopení.

variabilní uspořádání salónku
dětský koutek v Manetce
dětský koutek želvák Kvido
salónek s dětským koutkem

KAVÁRNA A CUKRÁRNA MANETKA

Manětínská 30, Plzeň
tel: 773 300 833, email: kavarna@manetka.cz

OTEVÍRACÍ DOBA KAVÁRNY
Po - Ne 10:00 - 21:00

SLEDUJ NÁS

Facebook
Instagram